Skip to main content

Koleksiyon

Duvar Tabakları

Türk Çini Sanatının tüm renklerini ve desenlerini muhteşem bir ahenkle dışa vuran tabaklarımız dekorasyonda kullanıldığı tüm mekanlara eşsiz bir güzellik katmak için el işçiliğiyle, sır altı tekniğiyle üretilmiştir.

Vazolar

Alışılmışın dışında bir ortam yaratmak isterseniz farklı formlarıyla, klasik desenleriyle, 10 santimetreden 80 santimetreye kadar vazolarımız en şık alternatif olacaktır.

Kaseler

Bir kahvaltı yada bir yemek organizasyonu için en farklı sunuma, el dekoruyla bezenmiş kaselerimizle ulaşabilirsiniz. Yada isterseniz, sır altı renklendirilmiş kaselerimizi en sevdiğiniz mekanlarda dekoratif veya fonksiyonel olarak kullanabilirsiniz.

Nihaleler

Mutfak ve masalarınızda onlarca desene sahip, ısıya dayanıklı, sır altı desenli nihalelerimiz ile hem dekoratif hem fonksiyonel bir yardımcınız olsun.

Küçük Hediyelikler

Sevdikleriniz için en anlamlı hediyeler çini formunda hemen yanı başınızda.

Karolar

Klasik yada modern desenlerimizle istediğiniz ölçüde bir pano hayal edin yada bir duvarınızı baştan sona karolarımızla süsleyin.

Pano & Taş Çini

El işçiliğinin en nadide örnekleriyle bezenmiş çini panolarımız ve taş çini örneklerimiz yüzlerce yıllık dekoratif miraslarıyla sizlerle birlikte.